Prekiaujame

Kompiuteriai

asus

Acer

HP

DELL

Toshiba

Antivirusinės

Kaspersky

ESET

Vaizdo stebėjimo kameros

Vaizdo stebėjimo kameros 

Naujiena!

Fejerverkai

Kontaktai

UAB „Entomas“
Vasario 16-osios g. 1-1, 82135
Radviliškis

Tel. (8 422) 60 120

info@entomas.lt

Rekvizitai

Kaip mus rasti?

Darbo laikas

I-V 8-18 val.
VI 9-14 val.
VII -

Vaizdo stebėjimo kamerų įrengimas Radviliškyje

Parduodame ir įrengiame HIKVISION vaizdo stebėjimo kameras

HIKVISION yra didžiausi pasaulyje vaizdo stebėjimo sprendimų kūrėjai bei įrangos gamintojai. Platus įmonės gaminių asortimentas apima inovatyvius vaizdo stebėjimo, įrašymo ir apdorojimo įrenginius bei programinius paketus.

Išmanu ir paprasta – geriausias HIKVISION vaizdo stebėjimo sistemų namams apibūdinimas. HIKVISION pasitelkia pažangias technologijas ir pritaiko jas taip, kad galutiniam naudotojui be jokių papildomų techninių žinių būtų patogu ir malonu jas naudoti.

Sprendimai namams

Kai Jūsų būstas saugomas, saugiai jaučiatės ir patys. HIKVISION vaizdą fiksuoja 24 valandas per parą, o kamerų valdymas ir aplinkos stebėjimas – itin paprastas net tuomet, kai esate toli nuo namų. Išmaniuoju telefonu arba kompiuteriu vos per kelias sekundes galite prisijungti prie norimos kameros, tereikia interneto ir nesudėtingos programėlės, suteikiančios galimybę valdyti Jūsų namuose įdiegtą vaizdo stebėjimo sistemą.Kameros specialiai pritaikomos kiekvienai patalpai, kiemui, Jūsų aplinkai taip, kad geriausiai atliktų savo misiją.

  • Cube tipo judesį fiksuojančios kameros puikiai tiks kambariams bei įėjimams į balkoną ar terasą stebėti.
  • Dome tipo (kupolo formos) kameros su plataus kampo objektyvais padės išvengti nepageidaujamų agentų ar neprašytų svečių, kurie belsis į Jūsų duris.
  • Bullet tipo kameros su efektyviu naktiniu apšvietimu patikimai saugos automobilį ir kitą turtą, laikomą namų kieme – tvora ir vartai tiek dieną, tiek naktį bus akylai saugomi.

Įrašymo įrenginys – itin nedidelis, todėl jį laikyti galėsite bet kurioje patogioje ir tik Jums žinomoje vietoje.

Sprendimai verslui

Integruotos vaizdo stebėjimo ir apsaugos sistemos verslui padeda veikti efektyviau, saugiau ir išmaniau. HIKVISION siūlo sprendimus, kurie padeda ne tik užtikrinti turto ir asmenų saugumą, bet ir vertinti klientų srautus, analizuoti klientų elgseną, sekti ir optimizuoti veiklos procesus bei didinti veiklos skaidrumą.

Platus vaizdo kamerų ir įrašymo įrenginių asortimentas leis išsirinkti tinkamiausią variantą Jūsų verslo saugumui. Sistemų valdymas – patogus ir suprantamas net ir neturint specialiųjų techninių žinių. Išmaniuoju telefonu arba kompiuteriu vos per kelias sekundes galima prisijungti prie norimos kameros, tereikia interneto ir nesudėtingos programėlės, suteikiančios galimybę valdyti biure ar jo teritorijoje įdiegtą vaizdo stebėjimo sistemą.

Teritorijai stebėti pasitelkiamos funkcionalios IP kameros, kurios gali:

  • sekti į neleistiną teritoriją patekusį asmenį ar kitą objektą;
  • stebėti likusią įmonės teritoriją, t. y. tvorą, įvairius praėjimus ir pan. (tam puikiai tinka bullet tipo kameros su galingu naktiniu apšvietimu);
  • kontroliuoti įėjimą bei patalpų saugumą naudojant dome ir bullet tipo kameras su plataus arba siauro kampo objektyvais;
  • stebėti itin dideles patalpas ir teritorijas naudojant fish-eye kameras su labai plataus kampo objektyvu.

Įrašymo įrenginiai – kompaktiški ir nepastebimi, tad juos galima laikyti bet kurioje sistemas valdančiam personalui patogioje vietoje.